Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz plus44 #8149 üzenetére

    Nem ajánlanám jegyzetelésre, ahhoz túl kicsi a kijelző, ráadásul a kapacitív stylusok nagy részének puha a vége, így csak jóval nagyobb betűkkel lehet vele írni, mint egy rendes tollal, aminek köszönhetően még inkább kicsi a 9,7" egy A/4-es füzethez képest...
    Esetleg az Intuos creative stylus lehet jó, mert annak keményebbnek tűnik a hegye, így gondolom azzal lehet kisebb betűkkel is írni, de az meg eszméletlenül drága, így az semmiképp nem jó megoldás....
    Én próbáltam iPaddel jegyzetelni, de a leírt problémák miatt mindig ott lyukadtam ki,h jobban járok vele sokkal, ha gépelek, mivel jóval gyorsabb is, ha meg rajzolni kell, akkor átlépek a jegyzetprogramba és arra már valóban jó az iPad, bár a puha stylussal az sem olyan azért, mint papíron....
    De ha mindenképp iPaden akarsz jegyzetelni, akkor én egy olyan jegyzetprogramot ajánlanék, amibe tudsz gépelni és rajzolni is, mert az a legkevésbé kompromisszumos megoldás és ahogy látom a vadászcsiga által linkelt Notepad+ tud is ilyet :K

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák