Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz dchard #28 üzenetére

    nekem is csak 1 gigabyte lte adatforgalom van a "hangos" előfizetésemen, de mobiltelefonra elegendőnek bizonyul, jellemzően el sem használom a teljes keretet, még most a 11 napos nyaralás alatt sem sikerült, mert volt wifi a szállodában.
    igaz, szükség esetén aránylag olcsón, jó ár/érték arányban emelhetem bármikor 3 vagy 5 gigabyte adatmennyiségre az (lte) adatkeretemet.
    a magam részről nem csak nagy adatforgalom esetén van előnye az lte hálónak, a sebesség nem minden, sokkal többet érek a 3g-nél jobb 4g/lte akkumulátoros üzemidővel, a jobb válaszidővel, illetve azzal, hogy több tartalék van a 4g/lte hálóban, és olyan helyeken, ahol nem túl nagy területen sok ember akar mobilinternetezni, nem csökken drasztikusan a sebesség és nem nő meg látványosan a válaszidő.
    jellemzően budapesten mozgok, így szinte mindenhol van lte elérés, de örömmel tapasztaltam meg, hogy a balaton partját is jól lefedte a telekom, a déli (balatonföldvár és környéke) és az északi (tihany és környéke) parton is mindenhol volt lte, ahol jártunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák