Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • montyx

    aktív tag

    válasz jooker82 #13 üzenetére

    Azért, mert a Sharp minőségi termékeket gyárt legfőképpen, míg az lg mindent. Én is a Sharp-ra tippelnék első körben...

    Aláírás

  • montyx

    aktív tag

    válasz tzsolesz #37 üzenetére

    No mivel én is a Sharp-t választanám, ezért elmondom a véleményemet. Több LG és Sharp televízió is van a családban. (Illetve 1 Sony, de az az én mániám, az az én TVm)
    Nagyon rossz tapasztalataink vannak az LG tv-kel. Pl. a használhatósága agyonbonyolított egy Sharp tv-hez képest. Szinte mindegyik (4db) LG tv-ben a gari lejárta után pár hónappal kellett cserélni valamit. A legrosszabb a HDDs tévéjük, ami a szüleimnek van. Abban már volt alaplapcsere, vinyócsere, HDMI foglalat is cserélve lett, ja és a régi 4:3as adások miatt úgy be van égve e két szélén a csík mindegyiken, hogy öröm nézni.
    A 2 db Sharp tévével soha nem volt beégéses gondunk, és csak az egyikben volt egy RCA csere. Onnan tudom mindezt, mert az összes családtagomnak én intézem az elektronikai cuccait.
    Ezeken felül a Sharp mindig is vezető panelfejlesztő volt. Jelenleg is az élvonalban rohangál technológiailag, csak versenyképességben szorult vissza a japán mentalitás miatt. (japán cég otthon termel, csak otthon vesz alkatrészt...suxx)
    Illetve ami ugyancsak fontos, és talán a legfontosabb. A minőségbiztosítás a Sharpnál és a Sonynál sokkal nagyobb prioritást élvez, mint a koreai gyártóknál. Pl. a Samsung-Sony közös panelgyárában a Sony csak 1. osztályú panelt vett le, míg a Samsung 1. és 2. osztályú paneleket is. Inkább bevállalták a garanciális gondokat, de átlagosan többet tudtak olcsóbban eladni.

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák