Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Ne értsétek félre, nem kritizálni akarom a cikket, csak néhány gondolatom támadz az olvasás közben.

    Van továbbá egy csúszka is, amivel bármikor némaságra inthetjük a masinát. Imádtam. Tipikusan olyan dolog, amit bárki kitalálhatott volna (lehet, hogy valaki ki is talált), de mégis ezen a készüléken van, és marha hasznos.

    PL Sony J6, a csúszkával lehetett lehalkítani.

    Bejövő hívás esetén a hangerőszabályzót megnyomva kikapcsoljuk a csengést, szintén egy hasznos fícsör, ami sajnos nincs benne minden telefonban.

    Azt tudom, hogy SE-kben van, persze azok messze nem felelnek meg a minden telefon kategóriájának.

    Egy középkategóriás Sony Ericsson is sokkal jobb, remek példa erre a 2 és fél éves K750i.

    Azt hiszem, ez a példa nem a legjobb az összehasonlításban, mert az a kamera kiemelkedő volt. Egy alap 2MP-s nokia kamera (6233, 6300) megfelelőbb lenne a hasonlítgatáshoz.

    Minden területen vannak nála jobbak, az biztos. Viszont - még soha nem volt saját kezemben egy ilyen készülék, nem is lenne számomra megfelelő - szerintem az átlag felhasználó igényeit ez a készülék tökéletesen kielégíti.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák