Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cgod

    tag

    Valahogy annyira nem tud lekotni ez az egesz apple hype. Foleg ennyiert nem. Szerintem tudashoz kepest szerintem kisse irrealisan draga, mas nagyobb tudasu telefonok sem kerulnek annyiba. Meg engem mondjuk zavar ez az egesz drm jellegu mizeria, ugyanugy, mint ahogy az alapbol halozathoz kotes is. Lassan ha az ember vesz egy almas termeket, akkor alairatnak vele egy szerzodest, hogy igazabol az az apple tulajdona marad, x evig hasznalhatja, de akkor sem a nyilt utcan, fenykepet nem keszithet rola, sot csak azt tolthet ra, amire elozoleg papiron irasos engedelyt kapott steve jobstol. Ez valahogy nekem kicsit irrealisnak tunik, foleg, hogy ennyibe kerul. Kicsit hasonlo, ahhoz, mint amikor a vista beszol, hogy en most tenyleg el akarok inditani valamit. Persze a sajat celcsoportjanak biztos egy nagyszeru eszkoz, csak kicsit tul felul van pozicionalva, mint ahogy az ipodok is. Nem biztos, hogy meger xezer forint felarat az, ha egy termeken van egy darab gomb meg feher vagy fekete. Mondjuk annyira meg nem fogdostam, nincs vele szemelyes tapasztalatom, ugyhogy ez erosen csak egy velemenytukrozodo dolog, viszont a keszulek 90%-a hype, a maradek 10 az mondjuk valamelyest ujitas. De az keves. Mondjuk biztos lehet legalabb akkor gerilla eleterzes egy tort iphonnal maszkalni, mint warez winfost hasznalni. 3G-s dolgot szinten nem nagyon ertem, foleg ha budapesten vagyunk, ahol gondolom azert eleg sok ingyenes hotspot van. Arban azert irrealisak a 3g-s mobilszolgaltatok. Anno, mikor meg a wap volt a slager, akkor szerettem vna wapos telot, mert mekkora jo lehet mobilon internetezni. De anno a win98 betait is havi renceresseggel raktam a gepre. Mostanaban inkabb a napi szinten is hsznalhato ujitasok erdekelnek. Ezert vok olyan csomagban, ahol meg GPRS sincs, es ezert nem hasznalok vistat. Fules temaban nem tok hozzaszolni, remelem egyszer lesz vgre HPM-70-esem, aztan ha megunom marad a zart fules, mert az jo. A bedugos szarok meg kiesnek a fulembol.
    Bwah, ez hosszu lett...

    Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

Új hozzászólás Aktív témák