Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfun

    tag

    Érdemes lenne kideríteni, hogy ez akku dolog egy valóban létező probléma, vagy csak egy hiszti. Találomra össze kéne szedni pár száz iPhone4S-t ugyanazokkal a beállításokkal, appokkal és minden más paraméterrel, feltölteni, és úgy megnézni a fogyasztást, hogy van-e eltérés az egyes darabok között.
    Kezdek kételkedni a dologban, úgy vagyok vele mint a tárgynyereményekkel, biztos vannak olyanok akik már nyertek egy csokipapír beküldésével autót, de én egy ilyen embert sem ismerek, és olyat sem, aki ismer ilyet, mint ahogy gyorsan merülő iPhone-os ismerősöm sincs, valahogy mindenki meg van elégedve vele... :K

    (#24) debrejo

    Hát ez az! Ha úgy használod mint egy smartphone-t (6-7 órányi net, játék, fotózás, feltöltés, videózás stb...), akkor egy napot bír, ha úgy mint egy hagyományos telefont (szinte csak telefonálás a többi készenlét), akkor akár 4 napot is. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák