Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cog777

    senior tag

    válasz arnyekxxx #56 üzenetére

    :DD Mas az igenyszint. Nem leszolni akarom a gepedet.. de nekem az also/kozep kategorias gepek nem tunnek hasznalhatonak. Billentyuzet, kepernyo, zsanerok, hutes, touchpad, aksi ido. Ez a hardver.
    Voltam a Currys-ben Londonban de a tobb szaz gep kozul nem lattam minosegit. Most egy Lenovo s540-en gepelek de az arabol inkabb vettem volna egy mac air-t.

    Szoftver oldalrol: ha xp->W7->W8 utat megjartad akkor lathattad a gyokeresen atalakitott feluletet. Azert Mac alatt ez nem jellemzo, nem "jatszik" a felhasznalokkal a gyarto hanem a szokott minoseget es feluletet biztositja. Az allandoan nyavajgo "van 10 perced hogy ujrainditsd a geped" hozzaallas pedig tobb mint bosszanto. Karos. Mert vagy letiltja az illeto a dolgot es ritkabban frissit vagy adatvesztese lehet. Mac alatt azert par nagysagrendel jobban es elegansabban megoldottak. Raadasul az osszes programod frissul. Bar most mar valamennyire jobban helyrepofoztak a Win8-as megoldast is de azert eleg sok idobe telt.

    Stabil? Volt AMD videokartyad? Volt hogy felebresztest kovetoen fekete kepernyo fogadott? Vagy csak inteles -mondvan ez csak mukodik! - aztan aksi uzemmodban a fenyero fel le valtozott magatol (Intel driver problema)
    A driver-ek igen csak betesznek a Win paltform stabilitasanak. Kozel 1 ev Mac hasznalat utan nalam semmi gond nem volt veluk.

    "csak akkor kell újraindítani, ha valami fontos update jön" Ezen nevettem..de akkor legalabb tobbszor is ;)

    "100 nap körüli uptime" Uhh. Nalam par het sleep-eles utan xp es W7 alatt az ablakok fejlece grafikailag zavaros lett. Acer-en ugyanugy mint HP alatt. Hibernalaskor a fent emlitett eseteket produkalta. Mac alatt havonta inditottam ujra, semmi problema nem volt.
    10 ev Win szivas utan valszeg tobbet nem fogok venni wines gepet.

    HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák