Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz PhaetonV10 #42 üzenetére

    Igen, valamennyit lassult, de egy lassan negyedik évébe lépő telótol nem is várom hogy azonnal ugorjon. Inkább tudjon kicsit kevesebbet, de azt üzembiztosan. Mondjuk relatíve kevés appot használok, a fő fájdalom a safari lassulása, én pedig azt alig nyitom meg, max havi 1-2 alkalommal ha SOS kell valami útközben. Igazából itt is vicc kategóriás lassulásról beszélgetünk, nem 1 másodperc alatt tölti be az oldalt, hanem 2. Úristen, hisz ez a duplája!! Tragédia.

    Viszont cserébe a mail gyors, viber/imessage/messenger között max 2-3 másodperc a váltás, és a diktálás is meglepően pontosra sikerült, ami határozottan pirospont, mert így akár kocsiban egy piros lámpánál is simán le tudok diktálni egy hosszabb üzenetet/jegyzetet. Ezen felül meg max zenét hallgatok, könyvet olvasok és videózok/fényképezek vele, arra meg épp tegnap csodálkoztam rá egy kiránduláskor, hogy még mindig milyen szép képeket csinál, és a 720p videó is reccenésmentes (oké, tudom, ma már a 4k is kevés valakinek, de én beérem ennyivel).

    Igazából szerintem az alma, a droid, és a wp filozófiája is teljesen más. Alma olyanoknak akar telót eladni, akik egy hülyebiztos gépet akarnak, amivel nem kell mókolni, és stabil. Droidnál adott a végtelen variálás és hekkelés lehetősége, és előny hogy manapság már rozsdás bicajra is fel lehet tenni. WP meg nagyon gyerekcipő, igazából ott az lenne a nagy dobbantás, ha közelebb kerülne az asztali géphez. Appok közötti szinkron, yosemite/ios féle continuity, esetleg további előnyök/kedvezmények ha együtt használod a WP-t az asztali winnel.

Új hozzászólás Aktív témák