Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz INGJOKE #108 üzenetére

    Nem tudom, mi a parád, én vágtam már falhoz iPhone 5-öt, pedig 6 számjegyű összegembe fájt. Van az az indulat, mikor inkább megszabadulnál tőle, minél hamarabb.

    (#109) Lacy6: saját tapasztalat. Én elhiszem, ha más mást tapasztal. Zömmel Samsungom és Sonym volt Android-fronton, katasztrofális volt mindkettő a gyári romokkal. Főzöttet nem teszek, nem volna fair és lusta is vagyok. Sony Z-n naponta 4-5x indult újra a telefon egy 1 hónapos kritikus időszakban egy frissítés után, és naponta 10-15x dobta le a hálózatot. Ami remek volt, ugyanis én a telefonon, telefonnal dolgozom zömmel. A Samsung meg olyan lassulásokat és akadásokat produkált, hogy 3 havonta kellett visszaállítást csinálni.

    (#115) assemble: hivatalosan kapják meg a legújabb frissítést? Csak mert mi Nexust nem forgalmazunk, így azokhoz nem értek, de eddig minden fórumon max 3 frissítési ciklust írtak ill. 2 és fél évet. Tőled hallom először, hogy 4-5 éves támogatás is lehet. Másfelől nem feltétlenül kell a vanilla androidhoz mérni, ugyanis a piac 95%-át gyártói romok teszik ki, és jó, ha másfél évig szupportálják őket. Az Android helyzet szánalmas, áttekinthetetlen katyvasz. És most nem a Nexusról beszélek.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák