Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aram01

    nagyúr

    válasz janos1988 #13 üzenetére

    van ott (még) tartalék

    Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

  • ZooLee

    őstag

    válasz janos1988 #13 üzenetére

    Aha. Szóval akartak egy saját megoldást, de ez totális kudarc volt. Most meg örült módjára akarnak vásárolgatni, hogy legyen egy használható megoldásuk. Okos emberek ülnek a vezetőségben. Hamar gányra fogják vágni az egész Apple-t, ha csak a saját zsebükkel foglalkoznak érdemben.

    Azért totális kudarcról beszélni eléggé gáz, csak azt mutatja, hogy rohadtul nem tudod mi a helyzet, legfeljebb a bulvárhírekből.
    Másrészről a mostani megoldásban is a TomTom adta a térképet, tehát ha akkor kudarc lett volna, akkor most az lenne a következő lépés, hogy felvásárolja?

    áhh szánalom. nem tudnak ezek a saját erejükből csinálni semmit.... jól megvesznek mindent aztán arra verik lásd siri...

    (#11) oszi666: Jo en ennyire nem ertek hozza, de azert nekem ugy tunik, hogy alt olyan ceget vesznek ami egyebkent elek rosszul mukodik. Lasd motorola: ok meg jol is jartak inkabb a felvasarlassal.

    Hát, ha azt jól járásnak lehet nevezni, hogy kifejezetten a szabadalmaik miatt vették meg a Motorolát, nem pedig azért, hogy a patinás, nagynevű (a mobiltelefónia megalapítója egyébként) céget megtartsák és felhasználják a tudását arra, hogy legyenek rendes saját készülékeik, ne legyen az Android kiszolgáltatva a készülék gyártók kénye-kedvének...

    (#5) tjb007: Ismerve őket én csak azt tudom feltételezni, hogy mindent dobnak a kukába és beleolvasztják teljes egészében az Apple -be, ezzel viszont a Nokiának lesz jó mert majd hozzájuk fognak menni azok a cégek akik most Tele Atlas térképadatbázisát használják.

    De azt ugye tudod,. hogy ki a legnagyobb TeleAtlas felhasználó? Hát véletlenül pont a Google. Azaz, ha a Googlenek át kellene állnia a TeleAtlas-ról a Navteq térképeire, akkor hirtelen oda esne vissza, ahol az Apple Maps tart (nagyjából) Ill. nem hiszem, hogy az Apple ne adna el TeleAtlas térképeket ez után is, csak hirtelen mindenki neki tejelne. (Vagyis szűk egy év alatt megfordulna a Google-Apple felállás, nem az Apple fizetne a Google-nek a térképhasználatért, hanem a Google (és sokan mások) az Applenek a térképadatokért. Szóval nem egy hülye ötlet az Apple részéről, viszont kérdés, hogy ezzel mi, felhasználók hogyan járunk...

Új hozzászólás Aktív témák