Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz feliks #1 üzenetére

    A telefonon való app tesztelés valószínűleg androidon a legkönnyebb, itt küzdhetnek rendesen a wp7 fejlesztők.
    Akik "ingyenes" app-okat fejlesztők reklámokkal csipázzák rendesen az androidot.
    pl A mérges madarak is tobbet hoznak android reklámból mint ios eladásból.
    Sokan élnek reklámozásból androidos fejlesztők közül.
    Terjed a játékon belüli vásárlás ez akasztja a warezt.
    Másrészt ha sűrűn mondjuk negyedévente upgradeled a fejlesztményed rendesen odavághatsz a wareznak.
    Az átlagos android user elvétve telepít külső forrásból, nem is tudja mi az. Aki megteszi az almánál is megtenné.
    Én pl. custom romot vagy 20-30 szor telepítettem, de külső forrásbál talán ha direkt a telefonra letöltött app-t raktam fel az is ingyenes vagy kifizetett volt és negyedévente ha előfordul.
    Volt úgy megvettem egy reklámos app fizetős werzióját, de visszamentem a reklámosra mert a fizetős nem látta reklámos adatait és a fejlesztő nem reagált a emailemre.

    [ Szerkesztve ]

  • lmisi

    senior tag

    válasz cipofuzo87 #132 üzenetére

    Az androidos bugok többsége applikációknál álltalában belső software hiba, azaz nem készülék miatti bug, csak bizonyos készülékek/soc -ok esetén észrevehető kritikus problémát okoz.
    Azért az Astrid nevű delehet a jorte is androidon jelent meg először. A free, vagy reklám támogatott alkalmazások androidon jelennek meg először.
    A gugli appjai is ;]
    Azért most már szifonnál is van vagy 4-6 féle platform ha nem több hiszen Ipad is 3 van már a piacon, telefonból is 3 és pár hónap múlva jöhet 4 magos is. Tehát itt is sokféle magszám és felbontás van. a kifutó és bejövő generációk között cirka 3x4 szeres teljesítménykülönbség van.
    Amúgy a megjelenesi időben lehet igazad van tekintve hogy mostmár a piacterek fizetnek hogy náluk jelenjen meg először a játék. Igen megrázó amikor IOS re 1 héttel hamarabb jelenik meg egy húzócím, néha lehet 1 hónap is :U

Új hozzászólás Aktív témák