Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz kevinium #1 üzenetére

    Azért a terroristák kampányvideói meg lefejezős, robbantgatós videói ugyan ne élvezzék már a szólásszabadság privilégiumát!
    Ettől még lehet kűzdeni a terrorizmus ellen, de nem azért kell ezeket törölni, hogy eltakarjuk a szemünket, befogjuk a fülünket, hanem hogy ne terjesszék ezeket, mert ezeknek a videóknak pont ez a célja, hogy minél több emberhez eljusson és minél több embert megfélemlítsen.
    Ha kevesebben látják, kevesebben csatlakoznak ezekhez a hülyékhez, és ez is csökkentheti az erőszakot.
    A törlés nem a fejünk elfordítása, hanem kifogni a szelet a terroristák vitorlájából.

    (#4) Kopi31415: Ez még messze nem rendőrség. Szűrik a tartalmat, ennyi. Arról nem szól a fáma, hogy a törölt anyagok feltöltőivel szemben fellépnek-e.
    A rendőrség/hadsereg (elkapni a bűnösöket/terroristákat) teszi a dolgát, mint ezután, szerintem ebbe a G vagy a FB sem szól bele, és a feladatukat sem akarják átvenni.

    Ha nekem lenne egy blogom, vagy online felületem, én is kiszűrném a terroristákat, szólásszabadság ide vagy oda. És nem arról van szó, hogy valaki csúnyát mondott, és az nekem nem tetszik, hanem itt embereket gyilkolászó terroristákról beszélünk. Őket rohadtul ne akarjuk már védeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák