Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemrég valami muszlim faszi hirdetgette az "igéjét", nyomatta a kiszemelt fegyverét (valami Dragunov mesterlövés pusi lehetett) FB-n, mutogatta (gondolom ezt gondolta: de jó volna megölni vele valaki hitetlen szemetet, nahát!), stb.
    Gondoltam életemben először jelentem FB-on. Válasz: Nem irányul erőszakra ... hát persze! :D Faszi úgy nézett ki, hogy rosszul lesz tőle az ember.

    Amúgy meg ... letörölni a videókat? LOL ... Bakker ... Bemérni IP helyüket / GPS-sel, akárhogyan, azt B-52-vel meglátogatni azt a 100méteres körzetet (csak ha messzibb európai területen tartózkodnak) ... kérdés, hogy mi van, ha a mellettem levő szomszédban csinálják ezt ugyebár, akkor ne B-52 jöjjön, csak egy SWAT egység.
    Amúgy meg most ez is kérdéses: Mi lehet agresszív videó?
    Amikor egy redvás ribi levágta egy páréves kisgyerek fejét, azt allahozott ezerrel az utcán a fejét lógatva/cibálva? Ott rúgnám holtra. Ott b@szta el Merkel, amikor beengedett X százezer többnyire azonosítatlan menekültet, akik több támogatást kapnak mint mi itt sokan 8 órás melóval, és még nekik áll feljebb ... s nem, nem érdekel a politika, de Európa a mi hazánk! Menjenek máshova terrorizálgatni. Mondjuk saját magukat!
    Tényeket írtam, nem ideologizálok. Egy vallás ellen sincs bajom, csak akkor, ha az az én és környezetemet veszélyezteti, nem érdekel hogy hívják azt a vallást, akkor az ÉN ellenem is van. Én azt meg nem tolerálom.

    [ Szerkesztve ]

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák