Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atosan

    addikt

    Nos, eddig nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, szépen érezni azt a két magot meg a 768mega ramot. Galaxy tab2 van itthon, abban is ekkora ram van és ekkora proci, de az lényegesen lassabb, igaz nagyobb felbontást kell meghajtani.
    Telefonból LG L5 ii-höz tudom viszonyítani. A trend plus kijelzője nem annyira fényes, de bőven vállalható, a hátlapja nem csúszik annyira mint al LG.
    A böngésző rendesen pörög, chromot nem használok, wifit nem dobálja, erős a jel, mobil net is erős, térerőt jól tartja. Több samsung modell topicjában olbastam olyan hibákról, hogy lefagy a telefonkönyv, én ilyet még nem tapasztaltam, úgy mint több másodperces gondolkodást vagy fagyást sem.
    Apropó tárcsázó, én az sms és híbásnaplót a Gcloud backuppal szoktam menteni, ez eddig minden telefonnal kompatibilis volt. Ez az app volt az első amit letöltöttem és visszaállítottam. Az sms működött, viszont a tárcsázó nem indult, gyári beállítások visszaállítása megoldotta. Ez nem a telefon hibája, szerintem,pusztán nem kompatibilis a Gclouddal.
    Esetleg valaki nem tudja hogy kell a google fiókomba menteni az sms-eket és hívásnaplót?

    Maine coon

Új hozzászólás Aktív témák