Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz turbulencia8 #42 üzenetére

    Én egy "átlaghoz képest jobb" kategóriába sorolnám a kamerát, de pl a Samsung S7 képei azt kell mondjam, sokkal szebbek, a részletek is jobban kivehetőek. Az éjszakai képek szerintem jók, ha nem tolsz rájuk 100%-os nagyítást, de még nagyítással sem nevezhetőek rossznak, csak ha már egyszer kameratelefonnak készült, akkor az ember picit többet várna... Valalint nincs kizárva, hogy az én mércém nagy, ugyanis nekem Lumia 1020-asom van, és a mai napig maximálisan elégedett vagyok vele, fotózás és videő terén is

    "Az esti smartos kep szamomra jobbnak tunt a P9-nel is."
    Az a probléma, amit a mondás is tart: egy fecske nem csinál nyarat. Sajnos ha 2-3 képnél eltalálja a dolgokat a szenzor és automatika, és a többi 15-20-nál nem, az picit visszaveti az ember lelkesedését. Én mondjuk majdnem mindent kézi beállításokkal nyomok az 1020-assal, sokkal többet ki lehet hozni belőle ezen módon, de be kell ismerni, sok ember meg azt szereti, hogy előkapja, és lő vele képet

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák