Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz atonement #537 üzenetére

    Itthon hivatalosan a 32GB-os van. Valójában ez is bőven elég. A kikapcsoló gombot szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor használtam, mióta megvan.

    A 2 koppintás szinte teljesen kiváltja, illetve a ne zavarjanak mód miatt én pl. a repülős módot se használtam még egyszer sem. Itt azért érdemes megjegyezni, hogy valami miatt vannak olyan esetek, amikor egyszerűen nem viszi a koppintásos feloldást...ez valami bug lehet.

    SD kártya hiba miatt számos esetben van készülék restart, pl autós DVR kameráknál tapasztaltam több esetben is hasonlót, vagy pl, anno Navigációs kütyüknél. Valami file rendszer hiba okozza elsődlegesen, amit vagy megold egy formázás vagy nem. Nekem pont a héten csinálta egyébként ezt a kocsiban a kamera. Valójában maga az SD egy rakás sz@r, nem egy megbízható adattárolási megoldás.

    A flip tokkal együtt egyébként egy Nillkin Forsted shield-et is rendeltem, most azt használom...imádom..komolyan. A háta recésebb, mint a Sparkel-nek, sokkal stabilabb fogást ad.

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák