Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz nemlehet #1 üzenetére

    Sokat gondolkodtam a bejegyzés megírásán és úgy döntöttem megírom ha kapom a hideget hát legyen. Én megértem miért nem ajánlják. A kategóriában (150-160.000) a K501 minden kétséget kizáróan jobb vétel. Én is azt ajánlanám e helyett ha van az embernek annyi pénze. Nekem nem volt és ezt sikerült szereznem NAGYON jó áron (az eredeti 150.000-hez képest). Így lett ez. Pozitívan csalódtam. A vigyázással nem lesz gond, én még a töltő kábeleket, adatkábeleket is nagy ívben hajlítom meg ne törjenek stb. szóval... :) Ahogy írtam is szakavatott embernek akik sok üzleti gépet fogtak, használtak már érthetően gagyinak érződik. Mintha valaki egy 3-as Golfba ülne A8-as audik után. De egy átlag embernek nem hiszem, hogy szörnyű lenne és a sok lakkozott műanyagot bármikor lepipálja. Én is egy fém üzleti HP-ról váltottam. Érzem a különbséget és mégis használom és egyenlőre elégedetten. Egy kicsit kompromisszum képesnek kell lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz nemlehet #3 üzenetére

    Remélem ez kiszolgál engem is. Igyekszem odafigyelni mindenre. Egy héten belül veszek rendes laptop táskát is neki és abban hordom majd suliba. Az ASUS hozzáállása egyébként kimondottan szimpatikus nekem. A bizalom programba regisztrálni gyerekjáték volt. Pár alap adat, telefonnal számla lefényképez (kíváncsi voltam elfogadják e) , üzlet neve,címe és ennyi. Elküldtem, másnap délelőtt jött a mail ,hogy a termék regisztrálva van.

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

  • kmisi99

    addikt

    válasz nemlehet #3 üzenetére

    Ami vicces, hogy volt eddig 3db üzleti gépem, mindegyik zsanérja lötyögött, jó nem tört el, de én marhára utálom ha van holtjátéka, a thinkpad t500 zsanérja konkrétan budiajtó kategória volt.
    Ahány olcsó "fos" konzumer gépet láttam egyiknek se volt semmi holtjátéka, nem lötyögtek, igaz lehajtás közben már olyan 20-30 fokos szögben már magától becsukódnak, na de engem az nem érdekelne, nem a billentyűzet nézi a kijelzőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák