Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    válasz nakos1212 #33 üzenetére

    Korabban leirtam, hogy peldaul a teljes feluleten kattano tapipad. Mar csak rucskos boritasunak kellene lennie a tapipad feluletenek, attol szarabb megoldassal nem talalkoztam.

    De a billentyuzet elrendezese is hasonlo ergonomiai csoda, bar ujabban mar nem talalni olyan noti billentyuzetet, amin normalisan tagoltak a gombok, peldaul a kurzor gomb negyeset kicsit arrebb teszik a korulottuk levoktol, a a legfelso sor funkcio gombjai kozt negy gombonkent hely van kihagyva, a numpad, ha mar van, akkor nincs teljesen egybe nove a tobbi gombbal, de inkabb lehagyhatnak, mert igy inkabb csak zavaro.

    Persze lehet radugni egeret es billentyuzetet, ha epp van nalad vagy elfer, de inkabb lenne normalisan kialakitott tapipad es billentyuzet.

    Mikor valamelyik x55-os vagy melyik az asust hasznaltam, akkor rogton ezek idegesitettek fel, a benne levo konfiggal nem volt bajom, mert amire kellett, arra me'g sok is volt. Persze a kijelzoje ennek is lehetne kicsivel nagyobb felbontasu es nagyobb betekintesi szogu, de ezek a tulajdonsagok is teljesen kivesztek az elerheto aru notebookokbol...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák