Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasika16

    tag

    Igazából teljesen egyet értek veletek fiúk. Az alapvető probléma, én úgy látom az, hogy az RT tényleg egy totál felesleges szereplő a piacon. Most őszintén, aki ilyen jelegű dologra akarja használni a táblagépét, az vesz egy 10 colos táblagépet androiddal 40 ezerért. Ami ugyanezt tudja, ha esetleg még dokkoló is kell, akkor ott a Tf300 ami ezért ezt a cuccot háromszor körbe röhögi a maga 120 ezres árával. De most komolyan ennek mi értelme van? Aki egy ilyen gépért kiad 200 ezer forintot az megérdemli. Szerintem kimondottan csak szórakozásra ezerszer jobb az android sőt az előbb említett Tf 300-al még valamilyen szinten dolgozni is lehet valamilyen szinten.
    Aki meg munkára keres táblagépet neki meg alapvetően úgy gondolom, hogy teljes értékű windows 8. Nem egy ilyen megcsonkított hülyeség. Ami meg a másik marhaság ezen a piacon... Ilyen idiótán nyitni egy új operációs rendszerrel amit el akarnak adni. Komolyan nézegetem tableteket hát 300 alatt nincs, ami pedig olcsóbb az meg a használhatatlan atomos szar. Ami szintén 200 környékén van. Akkor meg már inkább vesz az ember egy normális notebookot...
    Remélem hamar normalizálódik a piac. Mert én is érintős gépet szeretnék, de ami ténylegesen használható lenne i3, vagy i5 az vagy megfizethetetlen vagy inkább úgy mondom, hogy ár érték arányban durván rossz. Vagy atom, aminél még egy AMD 450 vagy 350 is ezerszer többet tud.
    Úgy gondolom, hogy ha ezt nem értelmezi át a Microsoft akkor ennek nagyon de nagyon csúnya bukás lesz a vége...

Új hozzászólás Aktív témák