Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pacc

    csendes tag

    válasz togaba #149 üzenetére

    Szia/sztok!

    Én is leszedtem a frissítést, kitömörítettem, tényleg van benne még egy rar, és a ppt. Valaki itt fentebb írt egy pár sort róla, hogyan kell frissíteni, és ahhoz képest a ppt-ben ennél jóval bonyolultabban van leírva az eljárás, szóval kicsit én is megijedtem. - De aztán kiderült, csak rémisztgetés az egész :)

    Én a következőket tettem:
    Tömörítsd ki azt a rart is, ami a ppt mellet volt. A tartalmát egyszerűen másold át egy üres SD kártyára. (az is jó, ha leszedsz mindent a hozzá adott kártyáról, majd a végén visszamásolhatsz mindent)
    Kapcsold ki a készüléket a hátán levő áramtalanítóval
    Tedd be azt a kártyát, amire a frissítést másoltad.
    Kapcsold vissza a hátsó főkapcsolót.
    A szokásos animáció után valami olyan szöveg jelenik meg a képernyőn, hogy "Frissítés indítása", ez kb egy percig tart, aztán kiírja, hogy indítsd újra. Itt nagyon fontos, hogy vedd ki a kártyát, amiről frissítettél, különben megint elkezdni az egészet elölről, amikor elindul!
    (Ez elvileg nem is lenne különösebben nagy baj, de az asus oldalán valahol azt olvastam, ha kétszer futtatod ugyan azt a frissítést, többet nem tudsz majd semmit frisíteni. :Y :W Szóval csak óvatosan ezzel.)
    Az újraidítást itt értelmezd úgy, hogy ki kell kapcsolni a hátsó főkapcsolóval megint.
    Vedd ki a SD-t, és tedd bele azt, amin a térképek vannak (ha egy kártyát használsz, törölj le mindent róla, aztán másold vissza, amit a folyamat elején leszedtél)
    Kapcsold be.
    Ha most megnézed a verziószámokat a rendszerinformációknál, a térkép verziószám 4.3-ra kellett, hogy változzon.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák