Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    Látom van minden vélemény... Jöjjön az enyém:
    Véleményem szerint se Stephen Elop, se Steve Ballmer nem tudja vezetni a rábízott céget, komoly hibákat halmoznak sorra...
    Itt ez a telefon, MÉG MINDIG a Nokia N9-re emlékeztet. Mondhat akárki akármit, az volt az első...
    De ebben a kategóriában ez nem menő, hanem ronda. A rikító színeket meg vigyék már a picsába. Alig ismerek olyan embert akinek ez tetszik...
    Qwerty, igen kell. Főleg nekem. De nem ehhez a foshoz. Hanem hogy a terminált gyorsan tudjam használni, és értelmes sebességgel lehessen emailt írni. Valamint hogyha brickelem a telót, ne kelljen újrahúzni... Egyébként is, érintőt nem tudok használni a mai napig, az N900-ammal még küzdök.
    Hardver: vicc, a Samsung nem csinál ennyire gyengét, pedig az nagy szó, mert a Nokiák 4-5-6-szor erősebbek voltak. Az alap a 6303i. A C2-01 már 600MHzm 64MB RAM. Ez meg mi a szar akkor?
    Kamerát nem kell kommentelni, szoftveresen elvileg rendben van a cucc.

    A készüléket meg kb senki nem fogja venni. Ott volt a C3, elegánsabb, kellemesebb. Ha nem fagy... A WiFi meg kb fölös ilyen HW mellé... Pláne ha jó szokásukhoz híven a java nem kezeli, és csak a gyári, egyébként egész pofás böngésző maradt csak.
    Most Nokia 6303 design kellene a C2-01 hardverével, 5MPX AF kamerával. Lenne mit indítani a Primo ellen.
    Az 1.0-ás nép meg úgyis előbbre tartja a corbyt, velük nem lehet mit kezdeni. Az asha drága mert jó(volt amíg nem baszták el a 200MHz alatti CPU-kkal... bár érdekes, az se laggol úgy mint egy samsung), a touch and type meg nem jött be mindenkinek. Full tapi kell. Annyiért meg inkább vesznek droidot, még ha csak feleolyan videót is vesz fel a 2mpixes kamerával, és 5 percenként újraindul(galaxy y-ra gondoltam).

    Terveznék én szívesen telefont a Nokiának, amiből lenne bevétel... android nélkül.
    Amiből hiány van: erős qwerty-s telefon EU-ban. Normális gombos telefon korrekt tudással, korrekt kamerával és hanggal, normális burkolattal. A Primo sajnos nem teljesíti a feltételeket, csalódtam benne. A korábbi Nokiák, vagy Sonyk simán leverik. A burkolat meg... Mindent habkönnyű karcolódós szar műanyagból. Mikor ott volt a 6303 acélból... Vagy emlegethetném a Samsung sharkot, az is egy minőségi darab, csak a hangja szar.

    Sokan annak is örülnének ha egyszerűen újra gyártanának 6303-mat, 5310-et...
    qwerty-vel meg üzenem hogy a Nokia E6-nak kéne utód, csak mivel... Mert az OS-t kinyírták. Pedig brutál kompakt okos gép. Ja és 2,46 colon nem 240x320(egyébként is az 3,15 colra való...), hanem VGA 640x480. Igaz pentile amoled.

    (#49) GeryFlash: na megnézem mikor netezel te ezzel. Ez egy fos. Semmire nem alkalmas. Alig jobb mint a wapolás. Se erő se RAM. C2-01 3G-vel sokkal jobb.
    Egyébként is aki ilyen kialakítású telót vesz és van egy kis esze, Nokia E72, E6 közül választ inkább...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák