Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Régen jártam itt mobilarénán, de mióta adta a fóruma ennyire le? Anno ez egy viszonylag színvonalas mobilos oldal volt, kulturált gondolkodó kommentelőkkel...

    72 dollárnál (17ezer Ft) miért kell rinyálni b*ssza meg???? Igen lehetett volna vaku, lehetett volna 3mpx kamera, lehetett volna 1800-as akksi, de nem lett és akkor 72 dollárért ez rossz ajánlat? Tudsz vele netezni (megtámogatva egy korrekt böngészővel), wifi is van, 2,4colon meg ez a felbontás teljesen korrekt

    Még mielőtt jönnének a fanboyozások, soha nem volt nokiám (ja de, 2hétre szervíztől kapott), és mindig is sony párti voltam, de nem tudom felfogni, ez a tipikus szar magyar hozzáállás, hogy mint a dögkeselyűk várjátok a Nokia halálát, franc se tudja miért kell haragudni rá, de azért dögöljön meg... Szerintem is elhibázott döntés volt nem Androidra áttérni, de ők ezt az utat választották, és közdenek még, nem tudom ezért mirét kell ellendrukkolni, főleg hogy az ittlevőknek a 40%nak biztos volt Nokiája, és annak idején elégedett is volt vele...
    De tényleg nem értem, itt mindenki samsung részvényes, vagy miért lenne jobb ha a Nokia eltűnne?

    Amúgy ugyanez a helyzet a Blackberrynél, már 2 éve a halálát jósolgatták, és még mindig élnek, ez is sok magyar fórumozót zavar vmiért....

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák