Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Jim Tonic #141 üzenetére

    Itt ugye megint az van, hogy jobban tudod, mint egy 25 éves francia cég. Maximális magabiztossággal.

    Maximális magabiztossággal tudom kijelenteni, hogy ez nem egy Chromebook. De ha úgy látod ez egy Chromebook, fejet hajtok. 4 kereke van és gurul, kocsi-kocsi. Igaz.

    A tabletek elsőre senkinek nem kellettek. A sztori folytatása gondolom megvan.

    Gondolom az is megvan miért. Súgok: nem azért, mert továbbra is trágyadomb hardvert-kijelzőt vagy még ennél is pusztulatosabb dolgokat raktak bele.

    Szerintem itt magad sem tudod, mit akartál mondani.

    Meglepődnél: de.

    A dolgozatokat nem elektronikusan szokás beadni, de a PDF mindig megoldás.

    Bííííp: telihamis. Középsuliban most és eddig is nagyon durván megkötött módokon adtál be doksikat. Legalábbis az ország keleti felében így megy, lehet nyugatabbra nem. PDF-en biztosan meg is tudod nézni a Word formázásokat, nyilván. Profizmus.

    Két egyetemet jártam ki, mindkettőt meg tudtam volna ezzel csinálni. Durva, mi?

    Nem, nem az a durva. Az a durva, hogy 2 egyetem után sem érted meg azt, hogy nem azért nem rakunk át dolgokat PDF-be középsuliban, mert nem értünk hozzá, hanem mert a formázásokat nem látod viszont. Amúgy riszpekt érte. Én 4 oprendszerrel és mindenféle vasakkal is pont kihúzom agyérgörcs nélkül, de ez az én kicsinységemet mutatja sajnos ezek szerint.

    Nem azt mondtam, hogy órán használja, bár egyetemen erre is lehetőséged van, hanem azt, hogy ezen netezzen, írjon meg dolgokat. Nem tudom, ezen mi olyan nehéz.

    Nem nehéz. Fastummal kenegetni az ujjaidat heteken át, mert begyulladtak és a hülyéje saját egészségét nem kímélve megnézte milyen lenne egy rendes laptopot cserélni tabletes-billzetes dologra, na az a nehéz. El sem hiszed mennyire összekensz vele mindent.

    Így van. Viszont létezik a fordítottja is, amiben magadra ismerhetsz. Amikor elvből ellenkezel, nem érdemből.

    Elvből ellenzem a kerek kerék szögletesre cserélését, a hiba nyilván ez. Nincs bajom az újjal, tökre zsír dolgok születnek. Manapság már kapsz akár nem hányingert keltő kijelzőt 200k körül laptopban, legtöbb tabi IPS stb stb. ez csodaszép. Az kevésbé, hogy ha a space mellé lerakja valaki az "í"-t meg a home-end kombót a caps helyére akkor tapsolni kell, mert innováció. Köszi, nem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák