Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Shyciii #10 üzenetére

    Hm, pofon egyszerű. Mari néni vagy az iskolás Tibike is így gondolja?
    -"Apa, tegyél fel nekem egy CM-et."
    -"Az meg mi?"
    -"Nem tudom, de pofon egyszerű."

    Más: szeritem ez a telefon igen jó vétel így olvasatra. A kamera is kijelzőn biztosan elég a minden napokhoz (meg lehet mutogatni a nyaralásos fotókat). FHD TV-n nem tudom hogy mutatna 2-3 méteres távolságban. Ha nem nagyítok bele itt a monitoron, teljesen jó. Ellenben a videófelvétel nem jó.
    A procinál csak az órajel zavar. A böngészők a sok szirszarral szeretik a magas órajelet.
    2 Gb ram ,16 GB flash... máris túlszárnyalta a versenytársait. Ellenben a dadogás az valóban OS-beli gond lehet. Jó volt a meglátása wesdernek. Igaz ez a lefojtott verzió, de a 6735 kicsit erősebb, mint az S410+Adreno 306.

    Jó telefon ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Shyciii #29 üzenetére

    Nem mondtál hülyeséget, a legelső karaktered is okés. Csak a legtöbb vásárló laikus. Már ott kiütközik a dolog, hogy Magyarországon használt készülék csak vacak lehet.
    Amikor megvettem a refurb Nexus 7 2012-met, szó szerint azt mondták rá, hogy szar. Aztán a környezetemben mindenkié elpusztult, az enyém meg köszöni jól van. (Egy szériahiba van rajta, a lassú töltés. Semmi más.)
    A CM-met én is szeretem amúgy.
    Ez az Archos a neve siemretlenül csengése miatt inkább laikusokat fog bevonzani. Szerintem persze. Rosszul nem járnak vele, pedig ennyiért van használt LG G3 is majdnem. De SGS4 tuti. Sőt egy Note 3 is 60 ezer környékén van.

    Krill77 hm. Tehát te attól félsz, hogy valaki esetleg akár a telón lévő alap romba is beleintegrál valamit? Igen ennek a veszélye fenn áll. Ráadásul ez csak másik rom feltételével javítható. (Hiszen a gyári állapotban is ott fog szerepelni a kártevő.)
    Amúgy nem gondoltam volna ere, hogy te erre gondolsz. Nekem ilyen ritkán jut eszembe, de nem is foglalkozom vele. Érdekes meglátás. :)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Archos2014 #41 üzenetére

    Az új telefon makulátlan? Kik szerelik össze, kik fogdossák előtted? Pl mnidig kinyitják a dobozt a gari miatt. Sőt többet ki is próbálhatnak a boltban, azt is megfogdossák.
    Apple mindig refurbot, használtat ad csereként.
    Utazol a BKV-n, megfogdosol mindent, majd a telód. Te nem viszel telefont WC-re? Összeszeded a kutyád után a piszkot, hopp egy hívás utána.
    nem kell félni a baktériumoktól. :)

    Én az új készülékeket is áttörlöm. Ma jött meg az LG K8, már át is lett törölve. :)

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák