Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Gabe

    tag

    Nekem az a problémám, hogy én Drupal 7-et használok és egyszerűen nem tudok normális mobilbarát verziót csinálni!

    Próbáltam úgy, hogy csináltam a weboldal sminkjéből mobil verziót, felraktam az oldalra, szépen beállítottam és felraktam egy modult, ami érzékeli, ha mobileszközről nézik az oldalt és automatikusan a mobil sminket adja be.

    Talán a létező összes ilyen modult kipróbáltam, de mindegyik hibázott.
    Volt olyan, ami egyáltalán nem ismerte föl a mobil eszközöket, így a normál weblap jött be, volt ami néha felismerte, néha nem.
    De jártam már úgyis, hogy a weblapon az egyik oldalt szépen behozta mobilnézetbe, a másikat meg normálba hozta be.

    Sőt, volt, hogy asztali gépen a webes nézetet hozta be!

    Próbáltam úgy is, hogy az oldal sminkjét csináltam meg responsive-ra, de az sem volt tökéletes, mivel nem tudom beállítani úgy az oldalt és a tartalmakat, hogy desktop és különböző mobilnézetekben is tökéletes legyen és ne csússzon valami szét, vagy ne tűnjön el valami, vagy ne lógjon a tartalomba bele egy blokk, egy reklám vagy valami.

    A Drupal 8, ami már full mobilos lenne, az még mindig béta és messze a megjelenés, ráadásul olyan követelményei vannak (főleg php verzióban), amit a tárhelyszolgáltatóm nem tud nyújtani (fejleszteniük kéne).

    Aki esetleg tud ajánlani valami jó modult, praktikát, azt megköszönném!

    sáríála

Új hozzászólás Aktív témák