Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz Everman #322 üzenetére

    Te tényleg bizonyítod azt ,amit lehet várni. A vezetőképesség-nek és a jó vezetőknek utánna nézhetsz. Illetve az árnyékolásoknak ,hogy ugyan az a megoldásnál miért mehet el a térerő és a másiknál miért nem mehet el...(Pl.: az egyik embernek nedvesebb a keze a másiknak szárazabb) Hosszabb telefonálás alkalmával azért kellemetlen mindig két kis újjal fogni valamit.
    Illetve tele van a külföldi fórumokon ,hogy a hiba folyamatosan fellép. Nyilván a kompromisszumok nélküli felfogású emberek mint én is valahogy ezt nem szeretik ,de a magyarázkodás és a buta érvelés mehet.

    Ezzel a posztoddal kapcsolatban pedig ajánlom figyelmedbe ,hogy melyik a legelterjettebb mobil OS. Illetve ,hogy jelenleg melyik a leggyorsabban terjedő Mobil OS (Segítek egyik sem az iOS lesz.). A Symbian egy baromi jó oprendszer ,ami klasszikus eleganciával rendelkezik. Nem azért küldi ki a gyártó a felső kategóriából ,mert nem volna életképes ,hanem azért ,mert fontos számára a profit és rá kellett jönnie ,hogy a gyökér népnek elég ha a csillogás jut...

    Viszont visszatérve a témához ezen a többieknek is kár lovagolni mivel ez is csak egy hiba a sok közül. Ezúttal sem lett tökéletes alkotva. Bár egyik telefonnál sem láttam még tökéletest. (Mondjuk ezen kívül nem is volt más beállítva annak, ami sok értelmes és cinikus emberből mint én is tökéletes elégedettséget vált ki. )

    Ideje megszokni az embereknek ,hogy van az Iphone és vannak a mobiltelefonok. Mindenki maga döntse el ,hogy melyik a felsőbbrendű kategória (szerintem az utóbbi). .

    [ Szerkesztve ]

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

  • Gengi

    senior tag

    válasz lorand99 #335 üzenetére

    Nyilván nem ezen volt a mondandóm hangsúja és nem a jelenlegi symbianra gondoltam ,hanem a funkciókban elég erős ^3-ra már (félig meddig).

    Az iphone böngészésben azért nem a telefon képessége dominált ,hanem ,hogy csak előfizetésben lehetett hozzájutni jó sokáig normális áron és az előfizetések kellemes (a többihez képest) adatforgalmat tartalmaznak ,amit a felhasználók kihasználtak ,ha már ott van.

    Nha de már tényleg ez a duppla OFF részleg. Ne erőltessük ezt.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák