Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorand99

    tag

    válasz moonman #166 üzenetére

    tudod, az olyanoknak szokták ezt írni, akik azt mondják pl, hogy milyen "fossss ez a teló, olyan dolgokat se tud, amit éz én régi szarom már 30 éve, majd talán lehet vmi teló az iPhone 17-ből" meg ilyeneket, hogy "hype buzik, mindig ezt mondják, hogy ez nem bug, ez feature". érdekes, én nem nagyon hallottam iPhone táborából ezt az érvelést, csak a másik oldal hozza fel.
    igen. elképzelhető, h van egy-két hiányosság (amit mindenki mérlegel, mennyire számít neki), de azt vhogy elfelejtik a delikvensek, hogy a régi telójuk óta rengeteg újdonságot is tud, amit az övék meg közelről sem. az már megint másik kérdés, hogy valószínű a többségük max kb 5 percre fogott a kezében egy ilyet, még csak a rendszert se ismeri.

    aki normálisan tud vitatkozni, annak nem szoktak ilyeneket mondani, hogy miért vagy itt.

    push: 8 év, lehet kicsit túlzás nem? kb 3310-es korszakról beszélünk, év közepén debütált a 7650. a SE- k750i képességeihez mérten mondtam, nem azt, hogy újdonság. bár tény, hogy korábban nem nagyon működött rendesen. (talán a RIM-eken)

Új hozzászólás Aktív témák