Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aaron14

    őstag

    válasz Blackmirror #9670 üzenetére

    Szia!

    Én először gyári fekete bőr tokot vásároltam, de 5-ből 4 konkrétan nem illeszkedett normálisan a telefonra. Az első okés volt ilkeszkedés szempontjából, de a szélei gyűröttek és fényesek voltak. Így cseréltettem, ami már tapintásra és kinéztre, valamint minőségre is sokkal jobb, de a készülékre nem illeszkedik 100%-osan.

    Meguntam és vettem egy gyári szürke szilikont. Ez pöpec, azt leszámítva, hogy elkezdett hátul az egyik sarkán kifényesedni kevesebb, mint 1 hónap után.

    Szerintem mind a kettő megy vissza cserére, mivel 1 év garancia van rájuk. Én mindenemre nagyon-nagyon vigyázok, de sajnos ezek a tokok nem az igaziak.

    A gyári fekete bőr 5S tok volt az igazi. Kár, hogy 6S-re nem sikerült ugyanezt a minőséget produkálniuk, mert bár az iPhone 6 bőr tok tökéletesen illeszkedik, elég műanyag hatása van.

    Mindettől eltekintve nem vennék más tokot, mint a gyári szürke szilikon, mert ennek a belseje olyan, hogy nem karcolja meg a telefont. Hiába kopik kicsit, nekem még mindig ez a nyerő.

    Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

Új hozzászólás Aktív témák