Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psajti

    aktív tag

    válasz bubibaba31 #6204 üzenetére

    Itt van még pár összehasonlító (gyári vs cortex camera app) esti fotó amit korábban osztottam meg egy fórumon. A cortex lényege, hogy 1-2 másodperc alatt sok fényképet lő és utána ezekből rak össze egy jelentősen kevesebb zajt tartalmazó képet. És az a legjobb benne, hogy könnyebb kézből kitartani addig a gépet, mint pl egy hosszú záridős fotózásnál, mert az app egy bizonyos fokig nagyon szépen kiszűri a szellemképesedést. Szerintem nagyon jó alkalmazás igaz, hogy 3 euró de teljesen megéri. Illetve itt van még pár fotó ami már csak cortex-el készült, összehasonlító képeket már nem csináltam mellé.
    Egyébként én androidról váltottam és felmerült vásárlás előtt a wp is 930/950 de nem bántam meg, hogy végül a 6s-t választottam, ha újra döntenem kéne még mindig ugyanígy döntenék! :) Szerintem ha a 930-at szeretted, akkor ezt egyenesen imádni fogod! A rendszer legfőbb előnyei, hogy nagyon gyors, nagyon stabil, sosem láttam még, hogy akármin is elgondolkodott volna a telefon. Újraindítanom is csak egyszer kellett november óta, de végül kiderült, hogy akkor sem a telefon fáradt el hanem csak egy alkalmazás lett picit bugos frissítés után. :D A frissítéseket meg okosan kell átgondolni, és nem azért mert direkt belassítják a telót, hanem mert túl sokáig támogatott egy modell és már nem biztos, hogy úgy megbirkózik az új IOS-al mint fénykorában. De szerintem minimum 2 évig még tökéletesen elviszi majd az új frissítéseket is, esetleg akár 3. Remélem tudtam segíteni. :)

Új hozzászólás Aktív témák