Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz kali #4000 üzenetére

    Bármi is történjen a készülékkel, nem hiszem, h kötelező a valóságot elmondani a kárbejelentéskor. Bizonyítani nem tudja majd senki, h szándékosan vagy véletlenül törted össze. Pl. ha futás közben töröd össze, nem szándékosan, akkor nem hiszem, h azt mondod: "Ok, fa** voltam, megjavíttatom, mert erre nem szól a biztosítás." Hiszen pl. sport közben történt sérülésre valóban nem szól a dolog. Nekem az i4s-nél a T-s srác mondta, h mire figyeljek, mit mondok, akármi történik is vele, ha történik, olvassam el a szerződést stb.

    Azt persze én is fa**ságnak tartom, ha valaki szándékosan összetöri, akár többször is. Nagyon híresztelni sem kellene ezt, még egy fórumon sem. Megint más, ha rossz a készülék és köcsög az eladó fél, mint a fenti ropogás esetén. Én is tuti mentem volna reklamálni. A i6s esetében a viszonylag magas önerő miatt pedig nem hiszem, h sokan direktből dobálják. Azt viszont bevallom, h talán én is hanyagabbul kezelem kicsit, így, h van rajta biztosítás. Persze tok+üveg van rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák