Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ra's al GHul

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kettő kérdésem merült fel így nyomogatás közben.

    Ugyebár app store-os vásárlásokhoz kellett csinálni apple ID-t, ahol meg kellett adni bankszámla adatokat. Na most én ezt nem feltétlen szeretném itt a rendszerben tárolni, de nyilván szeretnék azért adott esetben letölteni appokat ( ne kövezzetek meg tudom tipik magyar gondolkodás, de nem annyira tudok még megbízni a neten és 3rd parti alkalmazásokban.... :U ) , és mintha már itt fórumon is olvastam volna erre megoldást, hogy vmi féle ingyenes accountot lehetne varázsolni a már meglévőből, de most így hirtelen nem találtam (biztos szar kereső szavakkal dolgozok :((( ). Ezt letudnátok nekem írni lépésről lépésre kezdő mivoltom miatt :D

    Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy ti használtok-e esetleg vmiféle vírus írtó vagy scanner programot, ha igen mit? Csak mert pl ha az ember töltöget le képeket vagy csengő hangot (ZEDGE) vagy akár app store-ból vmit nem tudom mennyire megbízhatóek az ezeken lévő dolgok (app store-os fertőzőtt appok pl.....)

    Bocsi ha hülye a kérdés, de nagyon féltem még, nehogy itt bekapjon vmit vagy adatlopás legyen....... :)) :R

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák