Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    Hát fogy mint az atom..persze, hogy fogy.. hiszen most csodálkoznak rá nagyon sokan olyan csodákra, mint landscape mód, NFC, Hd felbontás...

    Mi lesz itt, mikor jön majd az iPhone7 és lesz benne Bluetooth adatküldési lehetőség vagy a microUSB töltés és adatátvitel! Na ott 7-8 millió is elmegy majd.. elviszi az újdonság.

    Bocs, de egyszerűen nonszensz, hogy a marketing elviszi ezeket az elavult újdonságokat és van aki tapsol nekik!

    [ Szerkesztve ]

  • kameraman77

    aktív tag

    Nem értek sok hozzászólót, hogy mi a gond a kamerával. Pont az az szerintem ami nagyon erős! Főleg a videós rész. Ez már fényképben-videóban is a bőven használható kategóriában van szerintem. Ennél sokkal gyengébb fényképezőgépek képeit is előhivatva 10x15-ben normális a minőség, ennek tutira az lenne! A videó meg... Na szóval én soha nem olvasom el a teszteket végig.. egyből megyek a képekhez, meg az akkuidőhöz. Már rég ott vagyunk, hogy egy átlagos középkategóriás telefon (de sokszor az alsó felsőkategóri is) bőven elég egy átlagusernek, azok tudását sem használja ki teljesen, tehát szerintem tök felesleges elolvasni a processzoros meg memóriás részeket :D . És ez az iPhone bizony ebben a kettőben nem rossz..

    az már más kérdés, hogy iszonyatosan zárt és feleslegesen visszabutított, előnyei mellett nagyon sok kompromisszumra kényszeríti az embert, kerüli a szabványokat (mircoUSB), valamint a bendgate miatt én elvenném a "tetszett" plecsnit a géptől.. egy csúcsmobil ilyen ócska tervezési hibával kiadva szégyen. Mégis mit gondoltak? hogy az emberek majd vesznek neki táskát és abban hordják?

    Tényleg 2014-ben, hogyan kaphat egy telefon "tetszett"' plecsnit, holott microUSB-ről nem lehet tölteni, bluetooth lényegében nem működik, a fájlok átvitele nehézkes, egyet területeken nem megoldható, nincs bővíthető memória, OTG, nincs rádió, NFC butított stb... Tudom-tudom.. de gondoljatok bele, ha ugyanezek egy androidos telefonnál jönnének elő.. hát kapná az ívet rendesen az eszköz!

    Azt mondják, hogy tegyék az emberek az ingzsebbe.. Ja ha a feleségem beteszi.. vagy bármelyik nő... tutira ott is meg fog hajlani :DD :)) :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák