Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz dreamdancer #551 üzenetére

    "A forradalmi innovációt hiányoló kommenteket és kritikákat viszont nagyon nem értem. Egyrészt az átlagjúzer nem forradalmat akar, hanem egy jól működő telefont"

    Akkor miért váltanak i4s-ről amit pár hónapja annyiért vették mint amennyiért most ezt fogják?

  • Angel1981

    veterán

    válasz dreamdancer #551 üzenetére

    Lehet, hogy nagyon ritkán kell a SIM kártyához nyúlni, de ha TELJESEN FELESLEGES a csere, akkor az is zavaró.
    Az Apple állítása szerint azért volt rá szükség, mert az így felszabaduló térfogatot (ami kb. 2 köbmilliméter, egy 4"-es telefonban) más, hasznos dolgokkal lehet kitölteni. Nos, láttam iPhone 5-öt szétszedve, alul kb. egy ujjbegynyi szabad hely van - ezért tényleg fontos volt. Másrészt a piac épphogy csak kezdi megszokni a micro SIM-et, erre jönnek ezzel.....

    A kábel csere ellen én sem ágálok annyira, 9 év után valóban elmegy - csak maradjanak is ennél vagy újabb 9 évig!

    Az Apple mindig is forradalminak, és rendkívül innovatívnak hirdeti minden termékét.
    Mi az iPhone 5 szlogenje? "A legjobb dolog, ami az iPhone-nal történt az iPhone óta."
    Mi ez, ha nem célzás arra, hogy forradalmi terméket csináltak?
    Abban igazad van, hogy nem lehet 1-2 évente forradalmat csinálni, de akkor próbálják meg kicsit visszafogottabb szlogennel hirdetni (és mellékesen nem ennyi pénzt kérni érte, de persze az lehetetlen).

    iPhone-t nem az átlagjúzer vesz (itt most az anyagi oldalát nézem).
    Egyébként meg nem értem azt, aki "csak" egy jól működő telefont akar, nem forradalmat, és mégis 200.000 FT-nál többet kiad érte....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák