Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie17

    addikt

    Sziasztok.
    Most egy XS-t használok, tavaly szeptemberben vettem használtan, próbából, első iOS telefonom.
    Teljesen azon voltam, hogy megvárom a 14 Pro szériát és azt veszem hosszú távra. Viszont egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy szükségem van-e rá :D
    A sima 14 sokban nem fog különbözni a 13-tól és így rákanyarodtam a sima 13-ra. Anyagilag is kevésbé lenne fájdalmas és azért 4 év még abban is van. Azt tudom, hogy a kamera és a processzor az XS-hez képest mérföldek. De ugyanúgy 4GB ram van benne. Most érzésre elég, vajon évek múlva elég lesz? Ez az egy ami egy kicsit “aggaszt”, hogy mi legyen a következő hosszú távú telefonom. Mert cserelgetni nem akarom, szerencsére sikerült ezen túllendülnöm nagyjából 80 telefon után, és ehhez kellett az XS :K
    Szóval, Ti akik használjátok, szerintetek elégedett leszek hosszú távon a 14 küszöbén egy sima 13-al? (Ja és a zöld szín megvett kilóra :D ).
    Maga az iOS az tökéletes, notch nem zavar, forma teljesen jó, méret határeset, a 6.1 még belefér.
    Ja és az akksi is ahogy néztem bőven jobb mint az XS (4-5 óra kijelző jön ki belőle, naponta töltve friss akksival)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák