Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz Tigerclaw #94 üzenetére

    szerintem elég para, hogy több mint egy évtizede írnak már teszteket, de nincs olyan ismeretségük, hogy a megjelenés napján kapjanak valakitől egy pár napra egy iPad Pro-t.

    arról nem is beszélve, hogy a videók/fotók minőségét ma már egy szimpla otthoni jutuber lekörözi,

    tényleg csak ennyire telik 2016ban? mindegyik kijelző úgy néz ki mintha egy darab szar lenne, így nem csoda hogy senkit nem győz meg, meg a videók meg a leírás alapján sem. mikor leírnak egy olyat hogy max fényerőn 3d játékokkal nem megy 5 órát, miközben ez még véletlenül sem real world usage egy ilyen eszköznél. van auto fényerő pl, ami szerintem igen jól lövi be hogy mennyi fényerőre van szükség.

    mondjuk bele gondolva ezek után nem csodálom, hogy senki nem akar nekik tesztre adni apple terméket, mert inkább elmegy az emberek kedve ezek után mint inkább megjön. ha nem olvastam volna / láttam volna igényes teszteket meg nem láttam volna élőben, nekem se lenne vonzó.

    iPad Pro @ Verge

    Vagy mondjuk videók a VR Techtől... ehhez képest nézzük meg a cikkben szereplőt. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák