Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz manchester85 #403 üzenetére

    Én pl szeretem a widgeteket. Amikor nem kell, hogy megnyisd az alkalmazást és a teljes értékű funkcionalitást kihasználd, hanem csak kevés, de villám gyorsan elérhető információra van szükséged, akkor egy nagyon praktikus mód erre a widget, ráadásul szép is, már ha veszed a fáradtságot arra, hogy skineket tegyél fel, meg testre szabd. Ettől persze nem lesz rosszabb az iOS, de a widgetes módszernek is vannak előnyei. :)

    (#417) Everman
    " Az OS és annak kinézete teljesen érdektelen"
    Azért nem szívesen mennék vissza a Windows 95 korszakba... :DDD

    (#429) Ijk
    A Touchwizről alkotott kép elég egységes. Kb mindenki szerint okádék. Én a kezdetektől az alap felületet preferálom droidon, esetleg egy Launcher pro, vagy egy ADW launcher, mert közel áll az alap kinézethez, de egyénre szabhatóbb. De pl az ICS launchere szerintem marha jó lett, tuti nem használnék semmi mást rajta.

    (#457) Everman
    Erre nagyon jó megoldás a root, majd a gyomlálás. Nexuson ilyen gond nincs, de GT540-en az volt az első dolgom. Nem is értem ezt. Miért jó tényleg telegányolni a gyári ROM-ot minden sz@rral? Azt kéne, amit már mondtál is régebben, betiltani minden ilyen marhaságot, majd pedig a Marketen (bocs, Play Store) kialakítani egy külön szektort, ahol a gyártó elérhetővé teszi a saját launcherét, widgetjeit, programcsomagját.

    (#475) Einstvan
    Nem vennél 1 GHz-es mobilt? Androidhoz pedig kell az ARMv7 + 1 GHz, alatta szar lesz használni. Ugyanígy kell az 512 MB RAM is, mert a droid ilyen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák