Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz exelsior1 #339 üzenetére

    Sajat tapasztalat:

    A MacBook mellett van iPad-em. Az iPad-et az agyam mellett tartom, a MacBook-om az iroasztalomon van. Reggelente sokkal kenyelmesebb megnezni a mailjeimet, hireket, esetleg forumot olvasgatni reggelizes kozben.
    Van rajta nehany film, esenkent elalvaskor neha-neha megnezek egyet. A noti nehezebb, bar mobil eszkoz, de az iPad konyebb, csak az olembe teszem, es bekapcsolni sem kell, csak hasznalom. AZ akksi ideje is jobb, 10 ora, gyakorlatilag 2-3 naponta toltom, fugg mennyit melozok. Vannak rajta jatekok, jatszani is szoktam rajta, Youtube, rajzolgatni, de foleg netezni. Volt, hogy cimet is ezen kerestem meg GoogleMaps segitsegevel, mert sokkal kenyelmesebb volt mint az iPhone-on, a kis kijelzo miatt. Szamomra nem valtja ki a notebook-ot, mert komolyabb (PS,FC) programok nem futnak rajta, de szorakozashoz kivallo.
    Mellesleg sokkal jobb erzes, elmeny hasznalni a 10 colos multitouch-ot, mint a nehany colos multitouch tapipadot a gepen.
    Hoszabb mail-eket szoktam irni rajta, egyaltalan nem faraszto gepelni rajta.
    Az eladasok nyilvanvaloan azt mutatjak, hogy az emberek sokkal szivesebben vesznek tabletet, (mindegy milyet), mint netbook-ot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák