Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz Xero #169 üzenetére

    nem akarom neked megmondani, pusztán tudatlan vagyok.

    én nem érthetem, hogy az eddigi felbontások hogy nem bánthatták a szemem. a mostanában minket elöntő igényes és szuper filmeket hogy vagyok képes 2048Xtökömtudjamennyi alatti felbontáson nézni a 10"os tableten. lehet rossz a technikám és igazából 15cm távolságról kellene nézni őket hogy lássam a különbséget? franc tudja, szerintem bennem van a hiba

    tesztelés nagyon szuper, csak nem értem annak mi köze van ehhez a vitához. ha most egy pentium 486ot raktak volna bele azon is ugyan úgy tesztelsz mint ezen. mivel adott termékre optimalizálsz, a te szempontodból irreleváns annak paraméterei.
    viszont ha esetleg olyan játékot fejlesztesz, ami az eddigi hardverrel nem tudott futni, akkor bocs, valóban fontos lehet a specifikáció.

    tudatlanságomból fakadóan most nem értem minek kellene örülni. annak hogy 1,5 év után sikerült beletenniük egy nagyobb kijelzőt és jobb chippet? hát úgy gondolom ennyi a minimum amit elvártam. remélem a következő nagy fejlesztés a fehér szín újbóli feltalálása lesz

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Új hozzászólás Aktív témák