Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz Fiery #289 üzenetére

    Te tényleg write-only módban vagy... :U

    fél millió eladott példány statisztikája semmi szerinted? Látom, nem tanultál statisztikát az iskolában, csak jössz itt azzal, hogy az, akinek se szüksége, se képzettsége a PC használatához majd hirtelen ilyen vackokat akar venni. :U

    "Bizom benne, hogy lesz lehetoseged egy ilyen embernek a kezebe iPadet adni, es megnezni a reakciot."

    Mi ez, cukorka egy kisgyereknek? Inkább te gondolj bele abba, hogy anyámnak az egeret nehéz megtanítani, akkor miért pont érintősön akarna gépelni? mert addig ok, hogy az ikonra bök, de mi van, ha bejön a böngésző? csak nézi? Csak ugyanazt szajkózod, mindegy, ki mit ír.

    suraki:
    Ezt a marhaságot ti találtátok ki, hogy csak IT szakember veszi meg szerintünk... úgy látszik, nálatok csak ez a 2 véglet van. :U

    Én beírtam, amit tudtam. Néztem statisztikát. De hogy nektek mindegy, mi van odaírva, csak az számít, ki írta, így nem vita a vita, úgyhogy mentem... vitázni évekkel lehet, nem meggyőződéssel.

    És érdekes, hogy azok a cégek, akik erre szakosodtak, nem írnak sehol nagymamákról, meg hasonló legendákról. Mindegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák