Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz dane #58 üzenetére

    Én más márkával kapcsolatban nem hallottam még ilyen szavakat hogy: életérzés, életstílus, divat, ékszer, státusszimbólum stb

    Akkor azt is nézd meg, hogy kik mondják ezt, mert rendszerint nem az iAkármi tulajdonosok. Persze, vannak a tulajdonosok között is elborult emberek, "sorbanállók", meg akik azért veszik, mert menő, drága, stb. de ez más márkánál is előfordul (Jó, tény, hogy az Apple-nél többször, de azért ezen a téren a Samu is nagyszerű munkát végzett :) )
    Ha itt a fórumban körülnézel, gyakorlatilag pont az "ellenoldal" használja ezeket a kifejezéseket negatív felhanggal. Ha végignézed a topicokat általában nem a tulajdonosok gerjesztik a vitákat. Általában, mert aztán vannak kivételek, amint az látszik, ugye. :)

    (#42) buvartacsko:Elképzelni sem tudom mit vártok...

    Mit? Hát pl. olyan akkut, amivel nem növekszik számottevően a készülék mérete és súlya, de elmegy 3-4 napot a mostani 1 helyett. Vagy olyan üveg (zafír?) borítást, ami tényleg nem törik el az első elejtéstől és tényleg nem karcolódik meg a portól, ellenben nem lesz kétszer annyi a készülék ára. Vagy olyan kijelzőtechnológiát, ami úgy növeli meg a használható képernyőméretet, hogy ne kelljen egy tepsit a zsebemben vinni (kinyitható/kihajtható/kitekerhető kijelző. Olyan érintésmentes fizetési lehetőséget, amit könnyen, egyszerűen össze tupok kapcsolni az iTunes vagy PayPal fiókommal az egyszerű, gyors fizetéshez. Olyan okosórát, amit tényleg alkalmas a mindennapi folyamatos használatra, és nem csak egy érdekes, szép techdemo, ami addig jó, amíg a eljátszol vele a bemutatón. Olyat, ami non-stop teszi a dolgát, észrevételnül, de rendelkezésre áll ha kell, és jól tudom használni én is a motorozásnál, mert a kollégám a bringázásnál, meg jóanyám is az egészségügyi állapot ellenőrzéséhez.

    Hogy hogyan? Hát, qrvára nem érdekel, csinálják meg nekem, hogy működjön, hogy kiénekeljék a pénzt a zsebemből. És Jobs ebben volt zseni, hogy kitalálta, hogy mi legyen, ami jó lesz a felhaszálóknak.
    Most mi van? Megcsinálják szépen a dolgokat, de csak nagyon lassú, óvatos lépésekkel, leginkább a kötelező gyakorlatokat, és egy-két újdonságot.
    Megcsinálták az ujjlenyomat olvasót, ami nagyon jól sikerült, tényleg nagyszerűen működik, legjobban a piacon, de alig van kihasználva. Majd most talán ráépítenek egy fizetési módszert. Talán. Most. Miért nem tavaly, egyszerre az egészet? Meg jönnek a méretnöveléssel, ami egy szükséges piackövetési dolog. De ha nem lesz már 4"-os iPhone, akkor eléggé csalódott leszek, mert ebben a méretben nem nagyon volt más csúcstelefon, és nekem ez a szimpatikus, jó méret.

    És valóban megcsinálták a Mac Pro-t is, de ott is mi volt? Már qrva nagy botrány volt készülőben, mivel sok éves lemaradásban voltak magukhoz és a felhasználók elvárásaihoz képest. És letettek egy döbbenetes eszközt az asztalra, ez hiányozik igazából a mobil fronton is most, de jó lenne, ha nem a felhasználók csalódottsága kényszerítené ki...

Új hozzászólás Aktív témák