Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz yoshimitsu81 #49 üzenetére

    Én arra tippelnék, hogy kijárna egy tisztességes formázás a flash memóriának.

    Viszont mihez kell a root? Az AOSP 4.4.4 ROM már előre rootolva van, így erre utána nem lesz szükség és a flashelés során amúgy is elveszne a régi ROM-on megszerzett root jog.

    Ha a régi ROM-on akarsz elérni mentés céljával olyan dolgokat, amikhez root kell, akkor javaslom a telefon eredeti topikját, hátha mások találkoztak már ilyen hibával.

  • Vannika

    újonc

    válasz yoshimitsu81 #49 üzenetére

    Sziasztok :)
    Hasonlóképpen jártam én is a 3 fájl letöltésekor, aztán rájöttem, hogy nem mindegy melyik letöltési gombra kattintok, ugyanis a felső "Download" gombnál .rar formátumban töltötte le a .zip fájlt, de a mobil nem ismerte fel a .rar kiterjesztést. Utána az alatta levő letöltési gombra kattintva már .zip-ként tudtam letölteni, s azt felrakva a Samsung Galaxy S Advance készülékre, már felismerte a fájlt, és sikerült a telepítés.
    Viszont hibát követtem el, mert nem csináltam backup mentést a rendszerfájlokról, így az EFS mappáról sincs mentésem. A rootolás után sajnos üres lett az EFS mappán belül az IMEI mappa, azaz nem ismeri fel az IMEI számot, s mivel nincs mentett backupom, az IMEI szám hiányában nem tudok kapcsolódni a mobilszolgáltatómhoz. :(
    Kipróbáltam többféle kódot, amivel elvileg be lehet lépni a mérnöki menübe, hogy beírhassam a készülék IMEI számát, sajnos egyikkel sem jött be az a menü, ahol ezt megtehetném, így nem tudom használni a mobilt :(
    Tudna valaki segíteni abban, hogyan tudnám beírni az IMEI számot?
    (Végső esetben bemegyek a szolgáltatóhoz, és tőlük kérek segítséget, de sokat jelentene számomra, ha kis segítséggel ugyan, de magam tudnám megoldani a problémát :) )
    Köszönettel veszek minden észrevételt, tanácsot :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák