Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Paul119 #32 üzenetére

    Amennyi potenciál van benne, akkora kalap hulladék az egész.
    Az egyik legszebb játék ami a platformra van, nem igénytelen, szépen rajzolt, nincs agyoncsicsázva.
    simán lehetne ilyen félszimulátor, de egy az, hogy vagy a gép csal, vagy nemtudom, de akkor nyersz bizonyos géposztályokban, ha mint az állat a rajtnál mindenkit ledarálsz.
    Rendes irányítást -számomra- nem sikerült benne csinálni, bár a most Wantednél még így is fényévekkel jobb.Az automata gáz, meg fék meg a többi meg...hát hagyjuk már.

    Az elején, mikor megjelent, kapásból lecsaptam rá, akkor nem volt ennyire lebutítva, és nem is mentek rá ennyire a freemium hányingerre, mint ahogy most áll a dolog.

    Számomra pedig ez lenne a tökéletes autós játék, ha a leírtakon kívül, esetleg még lehetne mélyebben bütykölgetni, állítgatni, és nem dobták volna félre a részletesebb sérülési metódusokat.
    Talán még ha valahova lementette volna a profilom,mint ahogy nem mentette(nem értem így minek hozzá ilyen-olyan account), még talán, csak az eredmények miatt marad volna, de önmagában még a helyet is kár rá pazarolni.
    Persze mindig vannak rá frissítések, de vagy 3 főverzió volt, amitől a telók kilencven százalékán FC-olt, azon kívül csak úgy nyúltak, hozzá, hogy jobb nem lett, a többi meg csak mókusvakítás.

    Jó nekem a régi shift akkor inkább már, meg az Underground Rivals emulátorral. :K

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák