Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fromtropoja

    csendes tag

    Nagyon csalódott vagyok.

    Egyszerűen nem értem a Google-t. Kiadja a 4.4-t harsogva, hogy meg csináltuk a tutit, olyat optimalizáltunk, hogy már 512 megán is jól el van. Ezzel egyidejűleg beszünteti a GNexus támogatását. Miért??

    Mert 18 hónap a terméktámogatás? Ezen én nem tudok túl lendülni. Párszázszor le lett írva, hogy a Google a szolgáltatásaiból él, azért létezik az Android. Szinte nincs is profitja a készülékek eladásán, ezért tud olykor pofátlanul olcsón csúcshardvert adni. Ha a Google tulajdonképpen nem elsősorban a hardver eladásából él, akkor a legfrissebb szoftvert (amivel a szolgáltatásait leginkább ki lehet alkalmazni) miért nem hajlandó a már meglévő készülékeire eljuttatni?

    Én totálisan meg értem a Samsungot (én is így csinálnám), hogy nem adja a frissítést könnyen hiszen hardver gyártó, abból van pénze ha eladja a Galaxy-t nem abból ha frissíti. Hellyel közzel az Apple-t is, hogy a régi készülékekre nem a teljes funkciókat adja. De a Google??

    Csokifigurák meg Apple heater KitKat videók gyártása helyett le kellet volna ültetni 15 programozót 5 XL-es songoku pizzával és megmondani nekik, hogy addig nem állnak fel míg nincs fent a Nexus S-n a 4.4 KitKat. 512 Mb-al. Mert az szólt volna nagyot. Nem az átlátszó értesítési sáv.

    Persze értem én, hogy fogyasztói társadalom de a Googlenek akinek nem elsődleges érdeke, hogy eladja a vasat, arra ösztönzi a jónépet hogy évente (de másfél évente egészen biztosan) vegyen újat a régit meg dobja el, miközben hirdeti, hogy ez a legalapabb hardveren is elmegy.

    A vezető informatikai cégek lassan olyanok mint a magyar politikusok. Egyiket se szívesen választom.

    (Küldve a Nexus4-emről.)

  • Fromtropoja

    csendes tag

    válasz #16820480 #51 üzenetére

    1. Miért jön mindenki ezzel? Egyrészt ne szédíts már hogy ezt a Google nem tudja megoldani, másrészt érdemes olvasgatni pl: [link]

    2. Nem azzal van a bajom, hogy nem megoldható. Nincs is konkrét érdekeltségem az ügyben. Csak a hozzáállás nem tetszik.

  • Fromtropoja

    csendes tag

    (#56) GeryFlash

    Én meg újoncként úgy tudom, hogy a személyeskedést tiltja a szabályzat. Attól hogy nem spanolm tele minden fórumot és mert összesen 5x volt értelme hozzá szólnom, nem hiszem hogy kevésbé érteném mint pl te. De még egyszer be linkelem, aztán ha nem megy a Google(!) fordító segít: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák