Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    Bírom mikor valaki nem érti meg, hogy egy Google szintű cégnél sem a jóindulatból élnek meg... Már az is egy nemes cselekedet, hogy betartják az ígéretüket, a 18 hónapot, más gyártónál hol van ilyen? Nem egy esetről tudok, hogy ígérgetés ellenére végül elkaszálták a frissítést, pl SGMini2, HTC Desire HD, de biztos van több ilyen is... Ezt csak az SGNexus miatt mondom, hogy sokan hőbörögnek. Igen, igazán filmbeillő, hogy csupa mosolygós ember a guglinál a világbéke és a boldogság jegyében kézenfogva nekikezd tesztelni és optimalizálni egy olyan készülékre, ami már 18 hónapos elmúlt és igazából semmi nem kötelezi őket erre, de az vásárlók lelkivilága és boldogsága lényegesebb, mint holmi pénz! Haha... A guglinak nem kerül pénzbe szerintetek fenntartani egy fejlesztőcsapatot egy olyan projektre, amiből zéró profitot fognak látni?

    Zászlóshajókon kívül kétlem, hogy több telóra is kijönne, az 512 ramos dolog meg majd az új, alsókategóriás telóknál lesz tettenérhető, ne várja senki, hogy "SGS1-re mikor jön a 4.4?"...
    Sony tűnik a legjófejebbnek, mert nem csak a Z1-re adják ki, hanem az egész Z sorozatra, ami SXZ, SXZ1, SXZR, SXZU, SX Tablet Z.
    Samsungnál nincs hivatalos bejelentés, de csodálkoznék, ha az SGS4 és az SGNote3 nem kapná meg. Valaki kérdezte, SGS4Mini sztem 99%, hogy nem kapja meg. S2? :D Ne röhögtessetek, majd a Samsung egy 2 és fél éves telefonnal nekiáll tesztelni... Nem, helyette lesz Galaxy TrendyExpressCore ami 4.4-gyel jön ki, és majd veszik túlárazottan, amiből dől a lé.
    HTC-nél a One tulajok örülhetnek, ha megkapják, legalább ezzel a telóval foglalkoznak... én a Desire S-emmel k*rvanagyot csalódtam bennük az ICS frissítés lekezelésében. HOS tulajok is biztos örülnek, hogy egy 1 éve 100k-ba kerülő telót nagy ívben leszarja a HTC.
    LG-nél G2-re kijön, de szerintem már csak az Optimus nélküli szériát fogják frissítgetni, úgyhogy fel lehet készülni Optimus G-vel, hogy nem lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák