Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof83

    aktív tag

    Az a baj hogy annyival nem jobb ez az új 3.0 se mint amennyire drágák a gépek.
    Tudom hogy nagyon unalmas sőt lassan már közhelyes, de nemhogy nem drágább, hanem egyárban van az új iPad az új Android-os gépekkel. A kinézetet és a minőséget még akkor meg sem említettem. Viszont amíg ez így marad addig a tablet vevők 90 százaléka már csak presztízsből is iPad-et fog venni. Arról nem is beszélve hogy egyenlőre a Tablet-ek még mindig csak egy plusz játszóeszközként vannak jelen a piacon, és amíg tényleges hasznuk nincs addig erősen a divat dominál a választásnál, az meg gondolom nem kérdéses hogy melyik Tablet-et divatosabb (vagy ha úgy jobban tetszik menőbb) manapság venni?

    Ez pedig tény, és ezekből szerintem egyenesen következik az is, hogy szerintem semmilyen komolyabb változás nem fog történni idén a táblapiacon...

    Arról nem is beszélve hogy azt mindenki elfelejti, hogy az Apple annyit keres a Market-en, hogy akár ingyen is adhatná az iPad-et, és ez a legkomolyabb fegyvertény a többi gyártóval szemben !!!!!! És szerintem ez a legfontosabb !!!!
    Szóval hiába próbál árat csökkenteni a többi gyártó mert nekik van egy határ ami alá nem mehetnek ha még pénzt szeretnének keresni a gép eladásából. Addig meg az Apple vígan el van a világ végéig a Store dollár milliárdos bevételeliből.....

    Ez így van, de szigorúan csak SZERINTEM, ha más mást gondol a témáról, akkor az is ugyanannyira igaz lehet mint amit én fejtettem ki :R

Új hozzászólás Aktív témák