Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagkri01

    őstag

    Hát én erre a fogyasztás mizériára azt mondom, hogy lábfüggő. Én is csak egy 1,2-es autóval járok, de 4,5-7,5 literiig terjed a fogyasztás. Országúton 110 körül eszik a legkedvezőbben, de városon belül ez egyértelműen nem tartható, na ott légkondival bekajálja a 7,5-t. Na meg igen, írta már valaki, hogy a tömeg a lényeg, az én kis figyóm mindössze 940 kg, 110-nél még bőven merek vele előzni, azért csak ésszel (persze ez nagy autónál is igaz).

    Tanulóautóm egy 1,4-es dízel yaris volt 90 LE-vel, na za egséz jól ment, dízel létére kis pörgős, nyomatékos motor volt.

    Ha meg tehetném (de sajnos nem), akkor egy Skyline R34 GTR V Spec-el járnék, de ez csak álom.

    Na ezt a "tankos" dolgot nagyon bírom, a mai autók egyre könnyebbek, mégis egyre biztonságosabbak (katergóriától függetlenül), az anyagok merevségén és a gyűrődési zónákon múlik az egész, nem a tömegen.

    [ Szerkesztve ]

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Új hozzászólás Aktív témák