Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz daniel909 #78 üzenetére

    1. multitask hiánya. ha valaki androidon hozzászokott, megfog őrülni ios és wp7 használatakor. hogy egy im+ képtelen futni a háttérben... ehelyett van ez a buzi push "szolgáltatás", ami jelez hogy kaptál üzenetet, úgyhogy loggolj vissza hogy elolvasd... anyád használja kedves ms és apple... amit ez a két gyártó ráhazudik multitaskra, az nem az. és pont. biztos sokan élnek így is és szeretik a készülékeiket, nálam epic fail.
    2. zune. erről nem akarok sokat írni, röviden headshot. bővebben pedig ennél ótvarabb szar szoftvert nem vagyok hajlandó használni, ráadásul akinek nincsen a gépén, nem is tudod rádugni. mivel nekem a telefonom az adattáram is, ezért kb csak a saját gépemen tudnám használni, sehol máshol. androidot ott és úgy használom, ahol és ahogy csak akarom.
    3. nincsen teljes körű mass storage, és nem csak hogy tárhelyként használni nem lehet, de nem tud belőle dolgozni, beolvasni, megnyitni, totál halál, tudom, hordozzon pendrive-ot az ember magánál, de hordozzon a.. és ha hordozol attól még rohadtul nem fogod tudni használni.
    4. oprendszer megkötések külső alkalmazásokkal szemben. sok alkalmazás, mint pl egy dialer nem képes teljes körű szolgáltatást nyújtani, mert nem fér hozzá az os adott részéhez. pl call listhez, kifelé történő hívásoknál még ok, de befelé egyszerűen nincsen.. vagy az alant említett kapcsolók. nem kapcsol az semmit, hiába teszed ki csempébe, csak egy link a menühöz ahol kapcsolod. egy-egy funkciót elérni látványosan több lépés.
    5. a csempék szerintem nincsenek rendesen kihasználva, nem lehet méretre szabni az adott funkcióhoz és megjelenítéshez, hogy optimálisan lehessen használni és megfelelő információval szolgáljon. pedig ez nagyon fasza történet lenne.
    6. naptár. agyrém, teljesen megbukik a design oltárán az egész. rá kéne nézniük az androidra megvásárolható business calendar-ra..
    7. dialer. teljesen érthetetlen, hogy miért kell poeple hub-ban buzulnom fél órát azért, hogy egy kurva nevet előbányásszak és feltudjam hívni. ok, értem a logikát mögötte és ügye is, de használatban ez csúfosan megbukik. androidban ez is 2 klikk, mint a villám.
    8. sms-chat összefésülés. elméletben ez is jó, gyakorlatban viszont azért gáz, mert az ms mindent magának akar természetesen. chat kliens ami wp7-re van írva, nincsen benne messenger, mert az integrálva van a wp7-be. akkor most 2 helyen fogsz chateleni, mert van 3 accountod, egyikben egy, a másikban kettőt? lol, vicc. nem az a baj, hogy bele van integrálva, hanem az, hogy letiltatják a másikban a lehetőséget. és megint oda jutok, hogy push funkció.. elakarsz indítani egy számot és máris lefagyasztja a chat klienst.. tényleg vicc.
    szóval van itt még bőven mit reszelgetni, ez az igazság.
    és ami nagyon fontos, és amiért az android nyerni fog, az a szabadság a szabad szoftver. csak ez elégíti ki a júzer igényt maximálisan. pedig a wp7 mint os iszonyú profi és nagyon szerethető. viszont mit sem ér, ha minden napos használatban újra és újra előjönnek a hibái és az ember csak bosszankodik.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák