Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trassher

    addikt

    válasz Degeczi #107 üzenetére

    Az útlevelet is cserélni kell ha elfogyott benne a hely, ergo nem értem a problémát. Ez nem diákigazolvány hogy matricára matricát ragasztunk. Mellesleg mi volt a gond rendszámtáblával? Hogy fel kellett ragasztani az új matricát? Ugye ez most csak vicc. Vizsgaállomáson felragasztják ha pedig új a rendszámtábla akkor az okmányirodában kötelességük felragasztani.
    Azt sem értem hogy nem fért el benne az ötödik műszakiról a matrica mikor 6 darab hely van. Ez user error semmi más.

    Redmi Note 7

  • trassher

    addikt

    válasz Degeczi #109 üzenetére

    Nem láttam még 4 helyes forgalmit pedig ha nem volt a kezemben 50 darab akkor egy sem. Van is 10 év körüli autónk nem 1 hanem 3, mindegyiké 6 helyes még azé is amelyik 12 éves és most telt be a hatodik hely. Igen ez az első forgalmija.
    Az útlevéllel annyi a gond hogy nem megvalósítható. A formája minden országban olyan mint a magyar. Egy plasztik kártyára hova fog pecsételni a külföldi útlevélkezelő? Majd külön a magyar formátumhoz fejlesztenek és terjesztenek ki egy rendszert világszinten azért mert a magyar útlevél egy plasztikkártya? Így már remélem világos miért nem megoldható.
    Az útlevelet pedig ne keverd a forgalmihoz. Egy forgalmi engedély 12 évig jó egy útlevél pedig 5 vagy 10 évig. Útlevélben 26 vízum oldal szerepel, oldalanként 10 pecsét fér el. Ez összesen 260 pecsét. Akinek ennyi pecsét idő előtt összejön annak oka van miszerint nagy valószínűséggel pénzt keres. A forgalmiba pedig 2 évente kerül 1 pecsét.
    Senki nem élvezi a bürokrácia szépségeit csak nem kéne minden "egyszerűsítő" lehetőségnek örülni. Oka van annak hogy nem egy azon azonosítószámon szerepel minden adat.

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák