Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szhallai

    csendes tag

    Teljesen véletlenül pont 2-3 hete fedeztem fel. Nagyon tetszik. Én végigcsináltam a Duolingót is. Szerintem az nem árt a kezdéshez. Teljesen nulláról nehéz lehet.
    A facebook bejelentkezésért kaptam 500 érmét egy leckéért lehet 3-at kapni. Ha ajánlod valakinek és az belép és megcsinálja a bevezetést, azért lehet kapni 250 érmét. Ez szerintem egy családon belül könnyen megoldható. A fiam telefonjára feltettem, gyorsan végignyomtam a bevezetőt és lett 250 érmém.
    Egy fejezet általában olcsóbb egyben 150-180 érme. Vannak kihívások, amiért lehet 50 érmét kapni. Ez 3 feladatot jelent, ami megcsinálható. Mindig más (pl. érd el a 4. szintet szótalulásból, szerezz 100 érmét. stb) Egyenlőre úgy látom, hogy az első szint végigcsinálható pénz nélkül és már ez is egy elég masszív anyag. Reklámok egyáltalán nincsenek még. Ingyen érmékért lehetne reklámokat nézni, de ez még nálam nem működik.
    Mindenesetre sokkal összetettebb és nagyobb mint a Duolingó, de teljesen nulláról nehezebb elkezdeni.
    Szerintem nagyon jól használható együtt, ha valaki így akar angolt tanulni.
    Engem eléggé magával ragadott. Szívesn nyüstölöm napi fél-egy órát és szerintem nem is fogom megunni.
    Kérdés, hogy meddig tudok eljutni ingyenesen, de szerintem erre fizetni sem kár.

    Nagyon köszönöm a készítők munkáját rengeteg munka és energia van benne.
    Kár hogy amikor fiatalabb voltam nem voltak ilyen nyelvtanulási lehetőségek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák