Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz janeszgol #11 üzenetére

    Összesen talán 14 sziget, szigetenként 6-8 témakör (nem tudom pontosan a számukat, jellegre: utazás, munka, stb), és egy-egy témakörben tizenpár lecke. Szóval böszmesok :D

    Érmékért lehet megvásárolni a leckéket, ill. egyben a témaköröket (így olcsóbb), de mivel nincs előttem az app, így nem tudom az árat, olyan 300 érme körül van kompletten egy témakör - az érmék árát újfent passz.
    A nyelvtani leckékért 20 érmét kér, ezeket az egyes napi vagy szigetes leckék végén tudod megvenni, ha szeretnéd - a lecke befejezhető enélkül is. És a szigeteken is van önálló nyelvtani blokk.

    A napi leckék ingyenesek, a szótanuló szintúgy, de az egyes tematikus szócsoportok nem (90 érme - munka, nyaralás, egészség, stb.). Nyilván amely szavak előfordultak már az eddig tanult napi vagy szigetes leckékben, azok bekerülnek a szótanulóba, nem kell őket újból megvenni.

    A reklámmentességet passzolom :)

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák